- COUGAR GAMING

Цена
€85 32 / 166 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Вентилатори-брой | 2 x 125мм*125мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 121 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 272 мм |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Външен цвят | Бял |
| Номинална Скорост | 2500 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.2 CFM |
| Номинална скорост мин | 700 RPM |
| Номинален Ток | 0.56 A |
| Типично ниво на шум при работа | 38 dB |
| Waterblock Depth | 83 мм |
| Waterblock Height | 67 мм |
| Waterblock Width | 83 мм |
| Pump Speed | 2700 RPM |
| Характеристики на дисплея | 300 nits Brightness |
| Номинална Мощност | 6.72 W |
| Вградени устройства | LCD display |
| Тип на екрана | IPS LCD |
| Waterblock Material | Copper |
| Тегло | 1.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA1366 |
| Поддържани сокети | AM3 |
| Поддържани сокети | AM2 |
| Поддържани сокети | FM2 |
| Поддържани сокети | FM1 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| RGB подсветка | ARGB |
| LCD/дисплей | Да |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа (RPM) | 2700 RPM |
| Тегло | 1.70кг |
COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 240 AiO Течно Охлаждане - Бяло
Открийте върха на охлаждането за процесори с COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 240. Това всичко-в-едно течно охлаждане съчетава изключителна термична производителност със зашеметяваща естетика, включващо жив 3.95-инчов IPS LCD дисплей за мониторинг на системата в реално време и персонализирани визуализации. Поддържайте мощния си процесор хладен, докато показвате своя уникален стил.
Ключови Предимства
- Поглъщащ LCD Дисплей — Голям 3.95-инчов IPS TFT LCD дисплей с резолюция 720x720 и честота на опресняване 60Hz предоставя данни за CPU/GPU в реално време и персонализирани визуализации, използвайки JPG, PNG, GIF или MP4 файлове.
- Превъзходна Охладителна Производителност — Оборудван с 240 мм радиатор и два високопроизводителни Unity 240 ARGB PWM вентилатора, заедно с уголемена медна студена плоча и UTTERIGHT радиаторни ребра, осигуряващи ефективно разсейване на топлината дори за най-взискателните процесори.
- Живо ARGB Осветление — Unity PWM вентилаторите с един корпус предлагат брилянтно адресируемо RGB осветление, напълно синхронизирано със софтуера на вашата дънна платка за кохезивно и динамично светлинно изживяване.
- Широка Съвместимост — Поддържа широка гама от Intel (LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366) и AMD (AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1) сокети, което го прави универсален избор за различни конфигурации.
- Опростен Монтаж — PWM вентилаторите с един корпус опростяват монтажа на множество вентилатори с минимално окабеляване, осигурявайки чиста и организирана система.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO Водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 2 |
| Скорост на вентилатор | 700-2500 RPM ±10% |
| Макс. въздушен поток | 78.2 CFM |
| Макс. статично налягане | 5.4 mmH₂O |
| Ниво на шум | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа | 2700 RPM |
| Материал на студена плоча | Мед |
| Материал на радиатор | Алуминий |
| Дължина на тръби | 390 ± 5mm |
| Тип дисплей | 3.95-инчов IPS TFT LCD |
| Резолюция на дисплея | 720 x 720 |
| RGB Подсветка | ARGB |
| Поддържани Intel сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366 |
| Поддържани AMD сокети | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
Какво има в кутията
- COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 240 AiO Охладител
- 2x Unity 240 ARGB PWM Вентилатори
- Монтажни комплекти за Intel & AMD сокети
- Термопаста
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






